Статьи

Перевести гроші в готівку та зменшити податкове навантаження

Перевести гроші в готівку та зменшити податкове навантаження

Продовжуємо розповідати про те,  яким чином можна вивести готівку та при цьому оптимізувати оподаткування.

Схема закупівлі сільськогосподарської продукції.

Продукція купується у індивідуальних сільських господарствах з інших областей . Оформлюється спеціальний акт.

 Перевіряти закупки на невеликі суми у сотні господарств навряд чи будуть контролюючі органи.

Пояснити масові закупки продуктів харчування можна потребами кафе або столової для працівників підприємства або невдалим бізнесом та незадовільною якістю куплених товарів. Якщо продукцію, не доброї якості, яку Ви придбали не куплять, та вона пропаде, то в такому випаду її потрібно списати, а витрати на її придбання підуть на валові витрати. Таким чином ви мінімізуєте податкові виплати до бюджету.

По договорах, а яких ціну завищено обидві сторони договорюються про відкат від частини виручки, що надходить на рахунок платника єдиного податку. У такому випадку підтверджено факт надання послуг, а от завищення ціни можна пояснити покращеним сервісом.

Схема закупівлі сільгосппродукції  для оптимізації оподаткування

Схема закупівлі сільгосппродукції  для оптимізації оподаткування

Схема по мінімізації податкових виплат та виведенню готівки №2.

Інтелектуальна власність.

Ви оформлюєте якийсь ліцензійний договір з платником єдиного податку та підприємство може отримувати досить  великі суми, при цьому ще й мінімізуючи податки.

При такій схемі багато з об’єктів інтелектуальної власності можна застосовувати без офіційної їх реєстрації. Для цього достатньо буде лише підписати угоду ліцензійну або франчайзингову та періодично перераховувати безготівкові кошти  як паушальні платежі на рахунок володаря цінної ідеї.

Пояснюємо, у франчайзингу під паушальною ціною розуміють одноразовий платіж нового володаря торгівельної точки франчайзеру, за вхід його на ринок під відомою торгівельною маркою.

Якщо у Вас виникає необхідність у виведенні великої суми готівки, то Ви можете придбати якесь ноу-хау. Підприємство візьме проценти за свої послуги, а Ви отримаєте гроші готівкою.

Ми розповіли Вам ще про дві досить популярні схеми, які дозволять мінімізувати податки та вивести кошти готівкою

На нашому сайті ми пропонуємо Вам самі безпечніші способи оптимізації оподаткування. Ви обираєте в розділі товари або послуги найвигіднішу для Вас пропозицію. Наш сайт, розроблений спеціально для того, щоб Ви в одному місці змогли обирати способи оптимізації та щоб у Вас це займало мінімум Вашого часу та приносило максимум ефективності для роботи Вашого підприємства.
 

Ключевые слова: 

схеми, оподаткування, гроші, перевести, зменшити, навантаження, податки
comments powered by HyperComments