Новости

Перевірки у Черкаській області та виявлені порушення

Перевірки у Черкаській області та виявлені порушення

На протязі січня та по червень цього року у Черкаській області було проведено сорок сім перевірок які стосуються контролю за сплатою податків на доходи фізичних осіб з заробітної плати, що була сплачена. За фактом перевірок було донараховано 3,8 млрд. гривень ПДФО. Про це заявила прес служба Черкаської ОДА.

Також в результаті проведених перевірок було виявлено сорок п’ять фактів того, що заробітна платня виплачувалась у конвертах та була нижче встановленого мінімального рівня  у юридичних осіб  та у 319 випадках виявлено використання незареєстрованих найманих робітників  у підприємців.

В ході перевірок вдалось легалізувати 11,3 млн. гривень  доходів та донараховано майже 1,5 млн. гривень. Про це заявив перший замісник начальника Державної податкової служби в м Черкасах Дмитро Таран.

Перевірками, що були проведені виявлено сто вісімдесят  дев’ять  громадян, які здійснювали  свою підприємницьrу діяльність не маючи відповідної реєстрації та було притягнуто до державної реєстрації фізичних осіб підприємців зі сплатою  майже в 46 тисяч гривень.

Також проводились  засідання комісій  з питань підвищення заробітної платні в яких беруть участь спеціалісти інспекції та міської ради. З початку цього року вже було заслухано двісті дев’яносто одного керівника  черкаських підприємств, що здійснюють виплати заробітної платні в розмірі, який менше  ніж встановлено діючим законодавством. За результатами  даної роботи  додатково надходження податку на доходи фізичних осіб до державного бюджету  складуть 2,1 млн. гривень.

comments powered by HyperComments