Новости

Підвищено ставки акцизу на пальне

Підвищено ставки акцизу на пальне

Коли Прем’єр Міністр Яценюк  брав слово перед голосуванням про досягнуті угоди   с коаліційною радою то не казав про те що будуть змінені ставки акцизного збору на дизпаливо та бензин.

В той же час виходячи із законопроекту, що був розміщений на сайті Ради ставка податку для зниженого газу збільшена з 44 євро за тонну до 50 євро за тонну. Змінилася й ставка акцизного збору на біо дизельне паливо. Вона зросла  з 98 євро за тонну до 102 тонн за євро.

Також змінилися ставки  на дизельне паливо стандарт Євро 4,5 з 98 до 100євро за тонну. Зросла ставка і на стандарт Євро 2,3 зі 128 євро за тонну до 132 євро за тонну

За це законопроект під номером 1578 проголосувало 250 депутатів.

Здавалося б невелике збільшення, але враховуючи об’єми виходить   величезна сума.

В прийнятих змінах до Податкового кодексу також йде мова  й про встановлення акцизного збору на моторне паливо. Ставка складає 99 євро за тонну.
Як повідомлялось раніше ще у вересні засіданні Кабінету Міністрів було запропоновано парламенту збільшити пропорційно ставку акцизного збору на бензин, біо дизельне пальне та знижений газ за рахунок того, що пропонувалось відмінити екологічний збір.

Чого ще очікувати в новому році? На нашу думку в тій економічній ситуації, що склалася на даний час в нашій державі більшість новацій являються просто абсурдними.

Читайте на сайті ТаксОптима самі найсвіжіші новини в оподаткуванні та будьте в курсі останніх змін. Використовуйте наш сайт для проведення оптимізації у Вашій компанії.

comments powered by HyperComments