Новости

Плани по податку на прибуток 2015.

Плани по податку на прибуток 2015

Кабінет міністрів запропонував внести  поправки до закону про трансфертне ціноутворення. Цими поправками планується зв’язати податок на прибуток великих корпорацій зі всесвітніми біржовими цінами. Про це заявив Арсеній Яценюк.

За його словами уряд вносить даний законопроект та просить його прийняти негайно. На нараді було прийнято рішення, що цей законопроект  повинен набрати чинності ще в цьому році та оподаткування прибутку підприємств повинно  в наступному році виконуватися вже згідно з цим законом.

Продаємо основний засіб - не отримуємо прибуток. Податкові виплати

Як заяви прем’єр  міністр, що на сьогоднішній день руда на біржі коштує близько ста доларів та продається із застосуванням офшорної компанії за п’ятдесят доларів, а вже цей посередник перепродує його по сто доларів. При цьому ніякі податки не сплачуються.

Після прийняття цього закону скільки б  ланцюгів офшорних компаній не було, а до країни будуть надходити податки не з заниженої ціни, а з тієї ціни, яка реально є на ринку та відповідає біржовим цінам.

Також Арсеній Яценюк звернувся до представників великого бізнесу з проханням підготуватись до подачі звітності відносно податку на прибуток 2015 року.

Він доручив створити в Державній фіскальній службі України  відділ який буде контролювати трансфертне ціноутворення.

Оптимізація податку на прибуток

Яценюк сказав, що ми отримуємо підтримку від наших західних партнерів також для того, щоб звіряти ціну, за якою продавалась продукція та щоб вона відповідала світовим цінам. 

Проводьте оптимізацію оподаткування в Вашій компанії, використовуючи для цього послуги та товари, які представлені на нашому сайті ТаксОптима.

comments powered by HyperComments