Новости

Податкові канікули для східних регіонів

Податкові канікули для східних регіонів

Для того, щоб якимось чином стимулювати розвиток ділової активності  в Луганській та Донецькій областях, після того як скінчаться бойові дії в цих регіонах,  уряд розглядає різні можливості серед яких запровадження податкових канікул та формування вільної економічної зони. Про це на брифінгу, який відбувався у Києві, заявляв  Ігор Білоус, що є главою Державної фіскальної служби України.

За заявою Білоуса для початку потрібно закінчити бойові дії та оцінити об’єм збитків. Що ж стосується податкових канікул, то є ідеї ті які стосуються безпосередньо податкових канікул та вільної економічної зони. Як тільки припиняться бойові дії та буде проведено оцінку нанесених збитків, ми зможемо говорити про запровадження стимулів, які можна запропонувати.

Також голова Державної фіскальної служби України відмічав те, що поки нема поняття об’єму трагедії і не зрозуміло, що втрачено і що знищено. Малі та великі підприємства повинні будуть провести оцінку своїх збитків.

Стосовно механізму компенсації та преференції, то це буде обговорюватись після того, як скінчиться воєнний конфлікт. Тоді стануть зрозумілими проблеми і нам буде зрозуміла система, яку можна запропонувати людям для того щоб вони мали змогу повернутися до своїх домівок та відновлювали робочі місця, а також стимулювали розвиток територій, які були зруйновані в ході бойових дій,  тому що туди потрібно направляти величезні інвестиції.

За даними , що представила Державна фіскальна служба України, до бюджету не надійшло близько 5 млрд. гривень у зв’язку з воєнними діями на Сході України

Зараз дуже скрутний час для підприємців. Якщо Ви хочете мінімізувати податкові платежі до бюджету, тоді користуйтесь нашим сайтом ТаксОптима.. Як це працює Ви можете прочитати в статтях, які представлені на нашому сайті для ознайомлення зі схемами оптимізації. Наприклад, пропонуємо прочитати наступну статтю. В ній Ви знайдете відповіді на питання: «Яким чином можна мінімізувати податкові виплати»

comments powered by HyperComments
Податкові канікули для східних регіонів | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=%2FJB5bxj39bkvj2VDI%2BXdN7rIvYQX6P%2Bl%2F9m1oib5PtbhUrkZIvcGLRdJDKGV2LOReF6lSlWsnxBcrBApkfbKQmX6v6F1ostnnz7Aeq%2F5LQlY3yg7EFJ9wBcZqONPBjgmZIKMcYQQEB6xo%2F1UcBQhhADE3N7nF%2FCuKngxY5NGSyA%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>