Новости

Право ДФС на проведення перевірок в зоні АТО, якщо ФОП знімається з обліку.

Право ДФС на проведення перевірок в зоні АТО, якщо ФОП знімається з обліку.

В своєму інформаційно-довідковому ресурсі ЗІР Державна фіскальна служба дала відповідь на наступне питання: «Чи можуть представники ДФС проводити позапланову документальну перевірку у період проведення АТО якщо ФОП знімається з обліку в контролюючих органах та місцем проживання якого є зона на якій відбувається АТО.

Хоча пунктом 78.1.7. Податкового кодексу передбачено в разі припинення підприємницької діяльності ФОП та надання ним заяви про зняття його з обліку, контролюючі органи мають право на проведення позапланової документальної перевірки, але згідно з Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення АТО» який був прийнятий 2 вересня 2014 №1669-7 забороняється проведення позапланових перевірок та планових підприємців, що здійснюють свою діяльність на території АТО. Однак виняток складають суб’єкти господарювання, які за критеріями Кабінету Міністрів віднесені до суб’єктів  господарювання з високим ступенем ризику.

Також статтею 31 ЗУ « Про державний  бюджет України на 2014 рік» від 16 січня 2014 року №719 встановлено, що перевірки ФОП здійснюються лише   з дозволу Кабміну на протязі серпня – грудня поточного року.

Цим законом встановлено перелік державних органів, які здійснюють перевірку  підприємств з дозволу Кабміну на тих територіях де немає фіскальної служби.

Оптимізуйте оподаткування на Вашому   підприємстві за допомогою товарів та послу що представлені на нашому сайті ТаксОптима в каталогах. Знайдіть собі надійного контрагента та співпрацюйте з ним без посередників.

Звернiть увагу: Manyweb.ru - Размещение сайтов в каталоге

comments powered by HyperComments
Право ДФС на проведення перевірок в зоні АТО, якщо ФОП знімається з обліку. | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.