Новости

Розпочато кримінальне впровадження за ухилення від сплати податків

 ухилення від сплати податків

Київською прокуратурою, яка займається наглядом за дотриманням законів у природоохоронній галузі, розпочато кримінальне впровадження відносно посадових осіб державного підприємства «Укрекоресурс». Їх звинувачують у зловживанні їхнім службовим становищем та ухилянні від сплати податків на суму, яка складає понад 2,5 мільйони гривень податкових нарахувань.

Протягом 2012 -2014 років це державне підприємство, яке займалося утилізацією відходів, за договорами купівлі-продажу закупило у підприємства «Віар-плюс» сто одиниць автоматизованих пунктів  прийому вторинної сировини.

Під час проведення прокурорської перевірки було встановлено той факт, що посадові особи придбали обладнання по завищеній ціні . За кожну одиницю підприємство робило переплату в розмірі шістдесят дві тисячі гривень. Також стало відомо, що  підприємством було занижено податок на прибуток та податок на додану вартість, через що державний бюджет не доотримав суму у розмірі 2,5 мільйони гривень.

Їм пред’явлено звинувачення згідно частини 2 статті 212 «Ухиляння від сплати податків» та згідно частини 2 статті 364 «Зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України. За цими звинуваченнями продовжується досудове розслідування.

Для того, щоб Вас не звинуватили в ухиленні від сплати податків необхідно проводити податкову оптимізацію тільки в рамках законодавства.

ТаксОптима - це правильна оптимізація оподаткування. На нашому сайті представлені товари від реально працюючих фірм, за допомогою яких Ви можете мінімізувати податкові виплати в бюджет. Але хочемо ще раз наголосити, що все має відповідати нормам діючого законодавства.

comments powered by HyperComments
Розпочато кримінальне впровадження за ухилення від сплати податків | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.