Новости

Ще трохи про зміни до Податкового кодексу України

Ще трохи про зміни до Податкового кодексу України

Законом України « Про внесення деяких змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України» №71-8 від 28.12.201 року збережено податкові пільги для організацій інвалідів. Державна фіскальна служба повинна виявляти тих, хто ховається за такими організаціями, для того щоб уникнути оподаткування. А для реальних організацій інвалідів пільги буде збережено.

Також змінами до Податкового кодексу України ввели оподаткування обігу лотерей. Ставка становить 10%. Раніше оподаткування лотерей відбувалось у розмірі 10% від призового фонду. Призовий фонд складав копійки, в той час як загальний обіг  складав сотні мільйонів. Відтепер оподатковуватиметься загальний обіг за ставкою 10%.

Украинский бизнес переведут на новый Налоговый кодекс

Зміни будуть стосуватись і використання реєстраторів  розрахункових операцій. Зміни наберуть чинності починаючи з 1 липня 2015 року. Касові апарати повинні будуть використовувати ФОП. Виняток складають ті, хто веде торгівлю на ринках, а з 1 січня 2016 року реєстратор розрахункових операцій повинні будуть  застосовувати ті хто, займається роздрібною торгівлею через торгові мережі через засоби пересувної мережі.

З 1 липня 2015 року також вводиться електронний кабінет платника податку. Це повинна зробити податкова адміністрація. В ній буде електронне дос’є на кожного платника  податку.

Нововведення, які чекають в Новому податковому кодексі.

На нашому сайті ТаксОптима Ви знайдете самі актуальні новини та статті які стосується оподаткування. Також у  нас на сайті є каталоги в яких Ви можете розмістити свої товари та послуги, якими неодмінно  скористаються підприємці.

comments powered by HyperComments