Новости

Що насправді сталося з ЄСВ та хто матиме змогу на його зниження

Що насправді сталося з ЄСВ та хто матиме змогу на його зниження

Нагадуємо, що в рамках податкової реформи знижено ставку Єдиного  соціального внеску знижено до 16,4%.

Це за словами урядовців мало б вивести зарплати із тіні і вони начебто пішли на зустріч підприємцям та знизили податковий тягар на фонд оплати праці, але що насправді та хто зможе дійсно знизити ставку ЄСВ. Давайте розберемося.

Хто може знизити ставу ЄСВ?

Право понизити ставку ЄСВ мають юридичні особи база нарахування яких в два з половиню рази перевищує середній показник нарахування ЄСВ за минулий 2014 рік також має збільшитись  середня заробітна плата не менше ніж на 30% в порівнянні з 2014 роком. Середній платіж на одного застрахованого після застосування  коефіцієнту пониження ЄСВ, який дорівнює 0,4, буде складати близько 700 гривень.

Але спочатку для того щоб платити ЄСВ у розмірі 700грн підприємство має довести показник по середній заробітній платні до чотирьох з половиною тисяч гривень.

Як Ви собі уявляєте підвищення заробітної плати на фоні економічної ситуації, що склалася в нашій країні і які підприємства зможуть виконати такі умови.

Крім цього за допуск до роботи без оформлення трудових відносин або оформлення співробітника на неповний робочий час у той час, коли він працює повний робочий день введено штрафи у розмірі від 1 до 30 мінімальних заробітних плат.

Збільшено штрафи за порушення порядку нарахування ЄСВ.

Підприємств які зможуть дійсно знизити Єдиний соціальний внесок нарається одиниці.

Використовуйте сайт ТаксОптима для того щоб оптимізувати оподаткування на Вашому підприємстві. Читайте актуальну інформацію стосовно оподаткування на ТаксОптимі.

comments powered by HyperComments