Статьи

Схема мінімізації податку на доходи фізичних осіб.

Схема мінімізації податку на доходи фізичних осіб.

Спочатку опишемо діяльність цієї компанії. Вона робить закупку сировини в ЮАР з наступною переробкою її в Україні. Після цього компанія продає готовий товар в Європу. Компанія, що знаходиться на території України, здійснює переробку сировини виступає як самостійна комерційна одиниця, не пов’язана з власниками  бізнесу. В подібних схемах ця умова є дуже важливою.

Схема мінімізації податку на доходи фізичних осіб. Податкове планування діяльності міжнародної торгової компанії

Задача яку потрібно виконати

Оптимізувати фінансові потоки та податкові виплати та побудувати законну схему виплати дивідендів власникам, які є громадянами України з мінімальними податковими виплатами. Одним із побажань клієнті було використання в схемі компанії з гарним іміджем.

Клієнту було запропоновано організувати роботу через компанію, що  зареєстрована в Канаді.

Нижче приводимо схему мінімізації податкових виплат

Нижче приводимо схему мінімізації податкових виплат

Канада відноситься до високо податкової юрисдикції. Для того, щоб оптимізувати податкові виплати на території  Канади, застосовується агентська схема. Вся діяльність буде проводитись через Канадську компанію. Вона буде фундаментом. Прибуток, що отримала Канадська компанія(за виключенням невеличкої винагороди) на основі агентського договору перераховуються принципалу. Податки в Канаді стягуються із суми отриманої винагороди. З цієї суми віднімається понесені операційні витрати.

В якості принципалу будемо використовувати Мультицільовий фонд. Таким чином, прибуток що буде отриманий по агентському договору акумулюється на рахунках фонду та не підлягає оподаткуванню. Особливу увагу також слід звернути на вибір банку, оскільки на рахунку планується акумулювати активи.

По  мірі того, як будуть накопичуватись активи і виникненні необхідності у виплаті дивідендів, Мультицільовий фонд може трансформуватись у компанію.. таким чином, виплати власникам бізнесу будуть розцінені і оподатковуватись в Україні як дивіденди, а саме по ставці 5%. В іншому випадку виплати(якщо вони будуть розподілені  фондом між бенефіціарами) не будуть все підпадати під поняття дивіденди і оподатковуватимуться як прибуток фізичної особи за ставкою податку 15%.

Інші податкових виплат немає.

Також,  власники бізнесу, являючись бенефіціарами  фонду,  не володіють корпоративними правами. Цей факт дає право власникам не декларувати в Україні володіння такими активами, до тих пір, поки не буде прийнято рішення про виплату дивідендів і фонд не буде трансформований в компанію. Після слати  дивідендів  компанія знов може бути  трансформована в фонд.

Додатково,  в силу своєї будови, фонд забезпечить великий захист активів, якими він володіє.

Звертайте зараз увагу на стрімкі зміни в Українському законодавстві.

Ключевые слова: 

оптимізувати податкові виплати, Схема мінімізації податку
comments powered by HyperComments
Схема мінімізації податку на доходи фізичних осіб. | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=9Nm6kLRj9YQfZiADYxtAr8FLZbvGnvIf9K4JOeSkMvO738FwVuJQ%2F%2F0vutIVk5ikunZxryZGdhh391Kxw7KzNXY5BdHwX6p5UY2JmCjCeQDSnibVrZ09sssChFjITMpzt%2BMvPXRdBQFHRnugolVGBAAa%2BkHVX2iq3t1Uxc4nLlU%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>