Статьи

Схема займу Податку на додану вартість

Схема займу Податку на додану вартість

Отже розглянемо  в чому заключається суть даної схеми мінімізації податкових виплат до бюджету.

Наприклад, у підприємства А є податковий кредит, а в підприємства Б є податкові зобов’язання по податку на додану вартість, але не має коштів, щоб розрахуватись по цим зобов’язанням з бюджетом. Давайте розглянемо, як цю ситуацію можна вирішити, використовуючи запропоновану схему.

 

  1. Підприємство А підписує з Підриємством Б договір на купівлю товару.
  2. В результаті такої угоди у Підприємства А формується база по податку на додану вартість. Але оскільки в Підприємства А є податковий кредит, то воно нічого не перераховує до бюджету
  3. Підприємтсво Б  в свою чергу отримує вхідний ПДВ і в нього формується податковий кредит, на  суму якого, воно зменшує свої податкові зобовязання

2 етап схеми зменшення податкового навантаження за допомогою купівлі товару.

На цьому етапі,коли у Підприємства Б з’являються кошти, для того, щоб розрахуватись з бюджетом воно повертає  Підприємству А весь податковий кредит. Оформлюється зворотня угода. За якою той же самий товар продається знову Підриємству  А.

Результат використання схеми займу податкового кредиту.

  • Підприємство  відстрочує розрахунок з бюджетом, до того часу,поки в нього не з’являться кошти для розрахунку.
  • Підприємству Б не потрібно  брати кошти в борг.
  • Підприємство А отримує можливість перенести податковий кредит на інший період.
  • Проводимо оцінку ризику по використанню даної схеми

Заздалегідь потрібно передбачити договір про можливість конверсії товарів. В договорі потрібно вказати умови, за яких у покупця (Підприємства Б) ймовірно може виникнути необхідність провести конверсію. Наприклад, якщо покупець (Підприємство Б) на протязі певного періоду не знайде кому продати даний товар. Але навіть якщо не буде даного договору, то все одно угода буде вважатися в достатній мірі в рамках закону.

В результаті проведення зворотньої угоди у ПІдприємства А виникає податковий кредит , а ПІдприємству В повертаютmся база оподаткування та податкові зобов’язання.

Для того, щоб здійснити таку операцію, не обов’язково перераховувати гроші одразу в одну, а потім в іншу сторону , достатньо  оформити взаємозалік.

Переміщати товари зі складу на склад також не обов’язково, можна передати складське свідоцтво.

Ми заропонували Вам досить просту схему, яку можна використовувати для оптимізації оподаткування не порушуючи норм діючого законодавства.

Також схеми оптимізації оподаткування Ви можете використати і за допомогою нашого сайту. Для цього перейдіть в розділ товари та виберіть той варіант, який підійде для Вашого підприємства.

Тобто на сайті Taxoptima.com.ua  у розділі «Товари» або «послуги». Ви розміщуєте пропозицію по придбанню, продажу товару, вказуєте номенклатуру, яка підходе під господарську діяльність Вашого підприємства. Такий спосіб також використовується для оптимізації оподаткування на підприємствах, і на підставі цього Ви маєте можливість законно мінімізувати податки, які підлягають сплаті до бюджету. Навіщо використовувати «фіктивні» підприємства і мати проблеми з контролюючими органами? Оптимізуйте податки разом із Taxoptima.com.ua.

Ключевые слова: 

схема, займ, пдв, податок, додана вартість
comments powered by HyperComments
Схема займу Податку на додану вартість | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=7bUjNTC%2FKee3SqR0rPPvQL7yUPd8p8pSC2swBu6f6BsHb5klniK3mfa%2BWIUn2xGDEKxnNf0CAIgU3iR9X%2FWI1a9vOnJ7ImFFi3jXOGkSsVQL3p1YbDv7vtizA5tuUFBJc0BIpNJ3fE%2F8auwq%2B98aMeCgjt%2B6tL%2FHL79KbiHtkuM%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>