Статьи

Схеми мінімізації зарплатних податків

Схеми мінімізації  зарплатних податків

В сьогоднішній статті розповімо Вам про схеми, які використовуються для мінімізації фонду оплати праці.

Давайте розберемо, яким чином можна мінімізувати зарплатні податки.

Перша схема, яка доволі часто застосовується  для мінімізації фонду оплати праці - це коли підприємство відкриває ще одну фірму, яка буде знаходитись на спрощеній системі оподаткування. Далі на таку фірму переводяться деякі співробітники і орендуються. Виходить,  що працівники  і далі продовжують працювати на цьому підприємстві, але вже всі зобов’язання по виплаті податків з фонду оплати праці лягає на фірму – спрощенця.

Плюс схеми: компанія економить 100% на Единому соціальному внеску.

Мінус схеми: якщо фірма спрощенець створена незадовго до того, як на неї були переведені співробітники, або у випадку  коли у  створеній фірмі - спрощенці ліміт співробітників наближається до дозволеного для спрощенців, то у  контролюючих органі виникають підозри, що все це зроблено з ціллю мінімізації фонду оплати праці

СХЕМА МІНІМІЗАЦІЇ ЗАРПЛАТНИХ ПОДАТКІВ

СХЕМА МІНІМІЗАЦІЇ ЗАРПЛАТНИХ ПОДАТКІВ

Що робити?

  • Потрібно співпрацювати з фірмами, які вже давно працюють на цьому рину для надання саме таких послуг.
  • Виключити взаємозв’язок між компанією, що орендує співробітників та компанією спрощенцем, що надаю такі послуги.
  • Також треба уважно слідкувати, щоб у штаті компанії, яка орендує співробітників не виникало спів падінь з обов’язками тих робітників, які вже працюють на  фірмі.
  • Доцільно буде надати економічне обґрунтування чому це вигідно для Вашої компанії.

Досить популярною схемою є дроблення великої компанії на більш менші з метою застосування спеціального податкового режиму.

Можна підписати договір з приватним підприємцем про надання ним послуг, які Вам необхідні. Це дозволить зекономити на всіх зарплатних податках.

Хочемо зазначити, що вище наведені схеми знайомі контролюючим органам  і тому потрібно підходити дуже обережно и передбачити всі тонкощі, щоб надалі не мати проблем.

Ми можемо Вам запропонувати за допомогою нашого сайту ТаксОптима  оптимізувати податкові виплати в  бюджет. Оскільки фірми, які представлені на нашому сайті вже працюють  певний час на ринку, то у контролюючих органів не повинно виникнути ніяких претензій. Вам потрібно лише вибрати товар або послугу, які вони пропонують. Далі Ви співпрацюєте безпосередньо з фірмою яку обрали самостійно.

comments powered by HyperComments