Статьи

Схеми оподаткування. Використовуємо ПП під час купівлі-продажу товарів.

Схеми оптимізації оподаткування. Використовуємо ПП під час купівлі-продажу товарів

Схеми оптимізації оподаткування. Використовуємо ПП під час купівлі-продажу товарів. Розглянемо схему, яка дозволить нам мінімізувати податкові виплати. 

Наше підприємство виготовляє якісь деталі.

Які тут є способи не платить податки:

  • Завищити вартість сировини або собівартість товарів.
  • Шляхом виникнення кожного місяця дуже дорогих послуг.

Ці обидва способи по своїй суті однакові. Давайте розбирати яким чином вони працюють.

Наше підприємство А перераховує гроші підприємству Б. Підприємство Б в якості прибутку залишає собі копійки та перераховує гроші підприємству В. Через декілька «прокладок» гроші відправляються на «яму».

«Ямою» називається юридична особа, яка є платником ПДВ. На ньому залишається основний оподатковуваний прибуток та податкові зобов’язання . Завданням цього підприємства  є зняття готівки з розрахункового рахунку. Директором та бухгалтером такого підприємства є фіктивні особи.

«Прокладкою» називається юридична особа, яка приймає гроші від попередньої «прокладки» або безпосередньо від замовника. Це підприємство добавляє копійку прибутку та перераховує гроші далі на «прокладку» або на «яму».

При цьому  у великих розмірах видається податковий кредит та валові витрати з «ями» на «прокладку». А та, далі роздає його замовникам, у вигляді підписаних документів за виконання послуг або відвантаження товару.

Пропонуємо розглянути ще один варіант.

 Будемо розглядати на прикладі купівлі-продажу товарів і яким чином можна оптимізувати оподаткування.

купівля-продажа товарів і яким чином можна оптимізувати оподаткування.

Магазин отримує готівкою гроші «не враховані» за допомогою свого ПП, де залишається прибуток.

Далі існує два варіанти:

  • Купити наступний товар «в темну»
  • продати готівку.­­

Директор магазину віддає готівку 1000грн володарю «ями». З ями гроші в розмірі 1002 грн. по безготівковому рахунку сплачуються за той товар, який потрібно придбати  директору магазина для продажу.

Товар відвантажується, але на «яму» не оприбутковується, відповідно валові витрати та податковий кредит теж. Цей товар іде директору на продаж. Але тут є деякі нюанси відносно того, що товар відвантажується, але не оприбутковується, оскільки валовим доходом вважається збільшення  залишків на складах.

Щоб вам було зрозуміліше наводимо приклад.

  1. Ви оплатили  за товар передплату
  2. Отримали валові витрати

Як тільки товар оприбутковується  у вас на складі, ви отримуєте валовий дохід.

Тобто, якщо ви придбали товар та залишили його в себе на складі, податків ніяких не платите.

У тому випадку, якщо гроші ви заплатили в цьому кварталі, у вас виникли валові витрати, а в  наступному кварталі «ями» вже немає.

За документами товар, який оплатили з ями, знаходиться на зберіганні у  ПП та продається від його імені, для  того щоб організувати наступну партію «темних» грошей. Нагадуємо, що ПП офіційно отримує частину товару з магазину, оскільки він являється єдиним  покупцем цього підприємства. Товар продається ПП з мінімальною націнкою

Ми запропонували вам дві схеми оптимізації оподаткування, за допомогою яких ви мінімізуєте податкові виплати.

Оптимізуйте податки разом с Taxoptima.com.ua, застосовуйте розумні схеми з придбання та продажу  товарів. Для більш детальної інформації перейдіть в розділ «Товари»

Ключевые слова: 

схеми, схема, оптимізація, оподаткування, податки, приклади, товар, оптимізація товару
comments powered by HyperComments