Статьи

Схеми по виведенню готівки та оптимізації оподаткування

Вам потрібно вивести готівку

Вам потрібно вивести готівку, але таким  чином щоб контролюючі органи не мали до вас ніяких претензій. Саме про такі схеми буде йти мова в цій  статті.

Так, можна знімати готівку для закупки малоцінних товарів, або  на закупівлю сільськогосподарської продукції,або на службове відрядження. Будь - які інші операції,що здійснюються між юридичними особами мають різні обмеження на суму в день. Але існує схема, яка дозволить обійти ці обмеження. Для цього потрібно зробити переказ коштів на рахунок афільованої фізичної особи. Така особа має бути підприємцем та працювати на єдиному податку. Такий переказ  має бути чимось виправданий, оскільки він проводиться ще до того, як сплачується податок на прибуток. Ця схема може застосовуватись і  в якості оптимізації оподаткування.

Тому між підприємцями підписуються фіктивні договори або договори в яких завищується ціна. А підписують їх найчастіше на ремонті або інші види робіт, або на різні консалтингові послуги, та щоб не притягувати до себе зайвої уваги, підприємства намагаються не виходити за рамки ринкової вартості таких робіт та послуг. А от скільки буде таких договорів це вже вирішувати підприємцям.

Після того, як виконані всі роботи та надані послуги, складається акт, після якого здійснюється грошовий переказ. Варто також пам’ятати що потрібно вибирати  виконання тих робіт та послуг,  які потребують включення витрат до статті валових витрат  для мінімізації податку на прибуток.

Ще одною з улюблених схем, якою користуються  підприємці – це угоди поставок.

Для того , щоб отримати можливість виведення готівкових коштів  застосовують різні схеми підписання угод постачання .

Наприклад, дуже тяжко довести фіктивність договорів при купівлі-продажу товарів на умовах довгострокової передплати.  Суть даної схеми полягає в перерахуванні великої суми грошових коштів в якості авансу за товари, які будуть поставлені в майбутньому. В угоді потрібно вказати строк виконання зобов’язання, які взяв на себе платник єдиного податку, наприклад це може бути п’ять або десять років.

Існує й інша схема. По цій схемі, компанія спеціально програє судові справи проти афільованого постачальника, для того щоб віднести витрати за не отримані товари до статті валових витрат  в якості безнадійних і тим самим оптимізувати оподаткування.

Також є ще одна схема, яка дозволить отримати готівку. 

Готівку можливо отримати і в якості штрафу або пені за угодою. Умови цієї угоди підприємці і не збирались виконувати, але в угоді були вказані досить жорсткі умови відповідальності.

Фізична особа перераховує кошти на рахунок постачальника

Постачальник  відмовляється поставляти товари

Постачальник повертає отриману суму та додає до неї суми штрафних санкцій.

Штрафні санкції можуть, наприклад, бути в два рази більші ніж вартість замовлення.

Також, на сайті є можливість покупцям товару придбати податковий кредит у реально існуючого підприємства, і навпаки продавцю – реалізувати товарні остатки для збільшення податкового забов”язання. У розділах «товари імпортного або вітчизняного виробництва» ознайомтесь з переліком товару, який використовується при оптимізуванні  оподаткування суб’єктами підприємницької діяльності

comments powered by HyperComments