Статьи

Способи за допомогою яких можна мінімізувати податкові виплати в бюджет

Способи за  допомогою яких можна мінімізувати податкові виплати в бюджет

Пропонуємо до Вашої уваги ще декілька шляхів які дозволять  мінімізувати податки.

А)Зниження об’ємів продажу за рахунок використання схем по зменшенню  запасів.

Даний спосіб передбачає:

-  купівлю запасів з подальшим їх продажем по заниженій ціні;

-  фіктивну порчу запасів;

-  фіктивне знищення цих запасів.

Використання даного способу призведе до зниження залишків на складі, що дасть змогу знизити податок на  прибуток, в  той же час сума ПДВ, що підлягає сплаті в бюджет не збільшується.

Б) Перенос дати сплати податків на наступні податкові періоди

В даному варіанті можливі наступні шляхи його реалізації:

  • використання посередників для створення тимчасового розриву між  фактичними діями контрагентів та податковими подіями.

Застосування даного способу передбачає необхідність використання різних посередницьких схем, (наприклад договору комісій). Це дає можливість власнику  законно не знати про настання податкової події

Для того щоб мінімізувати податки підприємство само може виступати у ролі посередника, тим самим балансуючи податкові зобов’язання.

Використання цього способу потребує досить обережного відношення до складання договорів та графіків проведення операцій, щоб не співпадіння  в датах не призвело до конфліктів.

В) Не завершення операцій з ціллю переносу настання податкових подій.

В цьому способі використовується  такі  види договорів, які не приводять до виникнення податкових подій.

Приклад  таких договорів

Підписання договору зберігання замість договору купівлі-продажу, але з  подальшим оформленням договору купівлі-продажу  і після цього вже потрібно буде відобразити цю операцію у податковому обліку.

Г) Початок здійснення операцій з подальшою їх відміною.

В основному  використовується для нарощування видатків або податкового кредиту у кінці звітного періоду. Враховуючи те, що в цій схемі повинна примати участь особа, що зголоситься взяти на себе, наприклад передплату, то даний спосіб схожий на перекодування податкових зобов’язань на іншу компанію. Але тут є відмінність. Вона полягає в тому,  що передані податкові зобов’язання потім повертаються назад.

Ми описали коротко кожен із класів і розказали по кожному з них, які є способи мінімізації податкових виплат.

Якщо Ви прагнете оптимізувати оподаткування на Вашому підприємстві та при цьому  мати справи лише з реально існуючими фірмами, тоді скористайтесь послугами нашого сайту ТаксОптима .

comments powered by HyperComments