Статьи

Топ схема з мінімізації податкового навантаження

Топ схема з мінімізації податкового навантаження. Використовуємо офшорні зони.

Топ схема з мінімізації податкового навантаження. Використовуємо офшорні зони.

Розпочнемо з того, що дамо визначення офшорній зоні.

Офшорними зонами називають вільні економічні зони. В таких спеціальних зонах діє сприятливий  податковий режим, валютно-фінансовий режим, а також існує високий рівень захищення комерційної та банківської таємниці.

Особливість офшорних зон полягає в тому, що в таких зонах  особливий режим діє лише для тих суб’єктів господарювання, які є нерезидентами, які не ведуть господарську діяльність, а також не мають джерел для отримання доходів на території офшорної зони.

Ціль використання офшорних зон. Це  легальне зменшення податкових виплат до бюджету.

Давайте розглянемо  схему мінімізації податків у якій задіяні офшорні зони.

Суть схеми.

  • Собівартість однієї одиниці товару складає 100 доларів.
  • Компанія  А, що є українською, продає товар компанії В(офшорній компанії)за 110 доларів
  • Офшорна компанія в свою чергу  перепродує цей товар споживачу (споживач с) за ціною вже 150 доларів.

 Схема зменшення податкових платежів з використанням офшорних фірм

 Схема зменшення податкових платежів з використанням офшорних фірм

На території нашої держави податок потрібно заплатити тільки з 10 у. о. прибутку, а 40 доларів осяде на банківських рахунках в офшорній зоні.

Результат використання даної схеми: мінімізація податку на прибуток

Українські підприємці вперше змогли відкрити офшорні компанії у 1991 році. В тому ж році на ринку з’явилась компанія, яка пропонувала свої послуги у створені підприємств в офшорних  зона, але на  той час вартість послуг була занадто високою близько 4500 доларів.

На сьогоднішній день банки та українські  фінансові компанії застосовують офшорні схеми з цінними паперами на світових  ринках. Зараз їх роль істотно збільшилась і офшорні фірми в деяких випадках є  невід’ємною частиною мереж зовнішніх філій українських компаній.

За допомогою сайту ТаксОптима Ви отримали можливість оптимізувати оподаткування  в стислий термін и в рамках законодавства нашої держави. Вам не доведеться шукати фіктивні фірми для співпраці. На нашому  сайті представлені компанії, які реально працюють на ринку. Ви можете скористатись їх пропозиціями для оптимізації.

comments powered by HyperComments