Новости

Український бізнес переїжджає за кордон.

Український бізнес переїжджає за кордон.

Наші підприємці все частіше хочуть вести свій бізнес за кордоном та заради цього навіть оформлюють вид на проживання. Вони надають перевагу країнам Балтії, Чехії та Польщу. За їхніми  словами вони не хочуть покидати батьківщину, але змушені, тому що не бачать тут перспектив та не хочуть збанкрутіти. А в цих країнах сприятливі умови для розвитку бізнесу.

До того, що підприємці не бачать себе в нашій державі призвели, по - перше, непродумана  політики в сфері оподаткування та незбаласованість політичних кроків Національного банку  України.

Як розповів один бізнесмен, прізвище якого в цілях безпеки не розголошується, що він обирає між Литвою та Польщею, але їхати буде сто процентів. Останньою краплею стало те, що нещодавно   підпалили його офіс і він побоюється, що його бізнес хочуть віджати.

Наразі самим швидким та реальним способом як перевести свій бізнес  за кордон та змінити громадянство України залишається бізнес міграція. Для цього в різних країнах потребується різні грошові кошти та висуваються різні вимоги. Зареєструвати свій бізнес за кордоном це не проблема, для цього потрібен лише один день, але  в усіх країнах світу ніші  вже зайняті та й іноземці ставляться з насторогою до тих, хто приїжджає до їхньої країни. Ще є ніші, які може зайняти наш бізнес - в країнах Прибалтики, Хорватії, Польщі, Словаччини.

Раніше вже повідомляли про те,що українці все частіше прагнуть поїхати жити за кордон і це стосується як студентів так і представників середнього та крупного бізнесу і це вже є дзвінком для того, щоб наші урядовці робили щось, щоб наш бізнес залишався в нашій країні.

Ви підприємець та хочете мінімізувати податки до бюджету. Скористайтесь послугами нашого сайту ТаксОптима та зробіть це в рамках  діючого законодавства.

comments powered by HyperComments