Новости

Використання PRO у 2015 році.

Використання PRO у 2015 році.

Після прийняття Закону України за номером 71-8 від 28 грудня 2014 року внесено також зміни до Закону про PRO.

Отже, для тих хто має справу з готівкою настають нові часи.

З 1 січня 2015 року ті хто раніше міг не використовувати ПРО тепер зобов’язані його використовувати.

Розберемось більш докладніше це питання.

Зміни стосовно Z-звітністю

Якщо раніше наявність печатки була обов’язкова для Z звітності,  то в 2015 році якщо розрахункових операцій на протязі дня не було то печатка не обов’язкова(згідно зі статтею 3 пункту 9 Закону про PRO)

Зміни стосовно послуг

Якщо Ви являєтесь  суб’єктом господарювання, що надає послуги, то згідно  зі статтею 9 пункту 1 Закону про PRO повинні обов’язково використовувати регістр розрахункових операцій. З 1 січня Ви вже не маєте права приймати готівку  до сплати послуг в касу.

Якщо Ви приймаєте готівку для подальшого її переказу, то теж повинні використовувати регістр розрахункових операцій.(згідно зі статтею 9 пункт 2 Закону про PRO).

Пояснюємо: всі термінали через які   переводять кошти  мають бути обладнані апаратом, що внесений до Державного реєстру PRO та звісно видавати розрахунковий документ про приймання готівкових коштів а також мають виконуватись всі інші вимоги згідно із Законом про PRO.

Зміни для інтернет –магазинів стосовно використання PRO

З 2015 року якщо здійснюється  заказ товару а також оплата через інтернет під час  сплати готівки кур’єрам  або в офісі в обов’язковому порядку має видаватися розрахунковий документ на всю суму операції,що була проведена.

Хочете завжди бути в курсі новин в оподаткуванні. Заходьте на сайт ТаксОптима та читайте свіжі новини. Товари та послуги, що представлені на сайті Ви можете використовувати для оптимізації податків.

comments powered by HyperComments