Новости

Воєнний збір. Скільки платити і хто є платниками

Воєнний збір. Скільки платити і хто є платниками

Хоча зміни до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України, були внесені законом України за номером 71-8 ще 28 грудня 2014 року, але у нас в країні ще святкують новорічні свята і більшість людей ще не в курсі стосовно тих змін, які відбудуться в цьому 2015 році. Отже обговорюємо воєнний збір.

Воєнний збір було введено у зв’язку з воєнними діями на сході країни  Законом України 1621-7 та мав  би діяти до кінця 2014 року.

Але він був подовжений до того часу, доки  буде йти реформа ум збройних силах України.

Об’єкт оподаткування 

Об’єктом оподаткування воєнним збором  з 1 січня 2015 року згідно зі статтею 163 Податкового кодексу України  від 02.12.2010 року  №2755-6 зі  змінами та доповненнями  являється загальний місячний дохід платника податку , що оподатковується податком на доходи фізичних осіб.

Ставка податку воєнного збору встановлена в  розмірі 1,5%.

Нагадаємо, що лідером партії О. Тягнибоком було запропоновано встановити  прогресивну шкалу воєнного збору. Тобто, чим більший дохід, тим більше Вам необхідно було  платить. Але ця ідея не була підтримана.

Не потрібно платити податок з продажу нерухомості

Платники воєнного збору.

Платниками воєнного збору є фізичні особи, що є резидентами України та отримують дохід із джерел походження на території нашої держави  та іноземні доходи. Також платниками  збору є нерезиденти що отримують дохід із джерел їх утворення на території України, а також податкові агенти.

Такі зміни були внесені Законом України 71-8 від 28.12.2014 року.

Якби ще ці кошти спрямовувались дійсно на потреби нашої армії, а не розкрадались.

Останні новини про оподаткування на  нашому сайті ТаксОптима.

Використовуйте товари та послуги, що представлені в наших каталогах для цілей оптимізації податків.

comments powered by HyperComments