Новости

Введено мораторій на проведення малого та середнього бізнесу у 2015 році.

 Введено мораторій на проведення малого та середнього бізнесу у 2015 році.

Сьогодні  під час селекторної наради з головою обласних державних адміністрацій,  прем’єр міністр України Арсеній Яценюк попередив про те, що на протязі першого півріччя 2015 року контролюючі органи не мають права перевіряти середній та малий бізнес. Тобто на перевірки діє заборона яку не можна порушувати

За його словами уряд ввів заборону на проведення перевірок малого та середнього бізнесу і він попередив всіх працівників контролюючих органів про відповідальність за порушення даної заборони.

Как оптимизировать налоги через холдинговые структуры

Він також наголосив на тому що наступні півроку  всі суб’єкти, щ ведуть підприємницьку діяльність звільнені від  перевірок. Виняток складають тільки ті перевірки,що здійснюються державною фіскальною службою та державною  фінансовою інспекцією.

Нагадуємо, що дані зміни відбулися у зв’язку з набуттям чинності Закону України за номером 71-8 «Про зміни до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України», що був прийнятий 28 грудня 2014 року, яким серед інших змін передбачений мораторій на перевірку малого та середнього бізнесу на протязі першого півріччя 2015 року.

Как оптимизировать налоги практическим путем

Читайте завжди свіжі новини та актуальні статті на ТаксОптимі.  Ви маєте можливість розмістити свої пропозиції по товару та послугам на нашому сайті у відповідних каталогах.

comments powered by HyperComments