Статьи

Як обійти обмеження в 150 тис. грн. при розрахунках міх фізичними особами

Хочемо запропонувати вам ще декілька схем, які дозволяють обійти обмеження на розрахунок в 150 тис. гривень та за їх допомогою мінімізувати комісійні виплати на  обслуговуванні банківських операцій. Розглянемо розрахунки між фізичними особами згідно договорів, що підлягають нотаріальному посвідченню. В таких обставинах значно менше  варіантів. Наприклад оформивши  розстрочку це вас не врятує, оскільки в даному випадку  головним  критерієм буде ціна договору а не сума щоденного платежу. Національний банк в своєму листі № 11-116 чомусь не вказав про розрахунки  між фізичними особами за допомогою внесення готівки до каси банківської установи з подальшим її зарахуванням  на рахунок отримувача. Зверніть у вагу на систему оподаткування.

Це  оптимальний  спосіб розрахунків які здійснюються між фізичними особами  в безготівковій формі.

Є найбільш витонченіші способи які дозволять уникнути  обмеження на  готівкові розрахунки.

Приклад як мінімізувати комісійні виплати:

  1. Між покупцем та продавцем  укладається договір купівлі-продажу нерухомості
  2. В договорі вони можуть вказати про внесення застави покупцем (розрахунки будуть наступні: до  суми застави додати ціну договору і це буде продажна вартість цієї нерухомості.
  3. Продавець не повертає заставу(наприклад посилаючись на те, що покупець порушив строки  за договором( це регламентується статтею 590 Цивільного кодексу України).
  4. За рахунок застави покривається якась частина вартості нерухомості, а сума яка залишилась за мінусом тієї що була надана в якості застави повинна бути  менша за 150 тис.гривень. В цьому разі покупець сплатить лише готівкою за договором.

Пропонуємо ще один спосіб, але він з розряду екзотики

Для цього потрібно:

  1. Укласти договір фінансової  оренди.
  2. Коли строк договору сплине то право власності перейде до власника. В цьому випадку сума платежів може більше ніж 150 тис. грн.,оскільки договір оренда не являється купівлею - продажем.

Що вам може загрожувати у разі перевищення сум розрахунків, якщо потрыбно мінімізувати комісійні виплати

Вам можуть нарахувати штраф у розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів громадян. У тому випадку, якщо на протязі року особою яка вже заплатила штраф, було знов порушено це обмеження то їй загрожує вже більший штраф у розмірі від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів громадян.

Загальна інформація про єдиний податок в Українському законодавстві.

Але хочемо зазначити, що відповідальність не несе сторона яка приймає платіж.

Ми з вами розглянули схеми що дозволять вам обійти обмеження в розмірі 150 тис. гривень, а також мінімізувати комісійні виплати за банківські розрахунки.

Ключевые слова: 

мінімізувати комісійні виплати, розрахунок в 150 тис. гривень, фізичні особи
comments powered by HyperComments