Новости

Зміни стосовно спрощенців та рентних платежів.

Зміни стосовно спрощенців та рентних платежів.

Зменшили кількість груп платників єдиного податку  до чотирьох. Але максимальний дохід , який  дозволяє знаходитись на спрощеній системі оподаткування залишили без змін.

Об’єднали  спеціальні режими оподаткування по єдиному податку. Було введено четверту групу  платників єдиного податку. Ця група для сільськогосподарських товаровиробників.

Для того, щоб зменшити податкове навантаження на малий бізнес для першої групи збільшується в два рази до 300 000 гривень максимальний дохід.

 Майже в два рази зменшуються процентні ставки єдиного податку з 3%-5% до 2%  тому випадку, якщо підприємець є платником ПДВ, та з 5%-7% до 4 у випадку, коли суб’єкт господарювання не являється платником податку на додану вартість.

 

Зміни у рентних платежах.

Для рентних платежів встановлюються ставки на постійній основі.

Для нафти та конденсату встановлено ставку в розмірі 45% із покладів  до п’яти кілометрів

Ставка 21% встановлено на поклади більше п’яти кілометрів.

На природний газ рента плата встановлюється у розмірі 55% (не для потреб населення) із  покладів до п’яти кілометрів  та 28%  із покладів більше, а ніж 5 кілометрів.

Також буде поетапне  підвищення цих платежі незалежно від глибини видобутку.

Даним законом  передбачено збереження рентної плати за транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними нафтопроводами   та  за транзит через трубопроводи природного газу та аміаку. Ставка встановлюється еквіваленті до американського долару. Ця ставка встановлюється окремим законом.

Щоденне оновлення останніх новин в оподаткуванні на ТаксОптимі. Використовуйте наш сайт для  зниження податкового  навантаження у Вашій компанії.

comments powered by HyperComments