Новости

Зміни у видачі та роботі платіжних карток.

Зміни у видачі та роботі платіжних карток.

Нацбанком було підкоректовано дію нормативних актів, які стосуються випуску та використання банківських карток на території нашої держави. Тому була випущена постанова Правління Національного банку України від 5 листопада 2014 року з номером 705. Ця постанова відміняє дію Положення про порядок емісії спеціальних платіжних засобів та здійснення операцій з їх використанням, що було затверджено постановою Правління НБУ від 30 квітня 2010 року з номером 223. Так, починаючи з 12 листопада 2014 року набуло чинності Положення про порядок емісії електронних платіжних засобів та здійснення операцій з їх використанням.

Щоб сказати що відбулися якісь кардинальні зміни, так цього не сталося.

Відтепер банківські карти не є власністю банку,  а те кому вони належать буде прописуватись у договорі.

Особливу увагу при користуванні карткою банки повинні приділяти порядку  встановлення курсу іноземної валюту під час купівлі-продажу, а  також  її обміну під час здійснення операцій та порядку погашення в національній валюті заборгованості за картою.

Тепер на банк покладено зобов’язання, в договорі, розповісти своєму клієнту про те, що він має право призупиняти платіжні операції, які можуть бути пов’язані з відмиванням доходів, що були отримані злочинним шляхом  або шляхом фінансування заходів пов’язаних з тероризмом,  як того вимагає діюче законодавство нашої держави. Також, банк повинен повідомляти про  своє право зупиняти зарахування коштів на рахунок користувача, якщо буде отримано повідомлення від іншого банку про невірний переказ грошей, до того моменту, доки не встановлено правомірність такого переказу.

Ви займаєтесь підприємницькою діяльність та хочете платити  менше податків до бюджету, тоді Ви можете скористатись для цілей мінімізації податків нашим сайтом ТакОПтима. На ньому представлені компанії з різних галузей та Ви неодмінно знайдете для співпраці ту, яка підходить під Ваш вид діяльності та за її допомогою мінімізувати податкові відрахування до бюджету.

comments powered by HyperComments