Новости

Зміни в поданні фінансової звітності в зоні АТО.

Зміни в поданні фінансової звітності в зоні АТО.

До порядку надання фінансово звітності  Мінфін пропонує внести зміни.

Пропонуємо до Вашої уваги запропоновані  зміни

Якщо у зв’язку з проведенням антитерористичної операції не працюють органи державної статистики, а також ограни Державного казначейства та інші органи до яких має подаватись фінансова звітність, то в такому випадку підприємства, що знаходяться на даній території повинні надати фінансову звітність після того, як буде відновлена діяльність вказаних органів, а якщо є можливість, то фінансову звітність  потрібно надавати до відповідних органів, що розташовані на іншій території України.

Ті хто є розпорядниками бюджетних коштів та перебувають на території, що є тимчасово окупованою, можуть подавати фінансову звітність без  відмітки з органів Казначейства, про  те, що дані відповідають  даним обліку про виконання бюджету,  до розпорядників вищого рівня.

Проводити інвентаризацію на підприємствах, які перебувають в зоні антитерористичної операції, за  необхідності потрібно тоді, коли буде можливість забезпечити безпечний доступ уповноваженим особам до активів, первинних документів та реєстрам бух обліку,  в  яких відображені дані про зобов’язання та власний капітал підприємства.

Якщо неможливо це забезпечити, то в такому випадку дані про активи підприємства у річній фінансовій звітності потрібно відображати за даними бухгалтерського обліку.

Подібні підприємства повинні провести інвентаризацію станом на перше число місяця, що слідує за місяцем, в якому зникли перешкоди  доступу до активів та інших необхідних документів.

       Знаходьте на нашому сайті  ТаксОптима підприємства для співпраці з ціллю мінімізації податків. Пропонуйте свої товари та послуги, якими неодмінно скористаються інші підприємці та з їх  допомогою зможуть зменшити свої податкові виплати до бюджету.

comments powered by HyperComments