доход за транспортно-экспедиторские услуги

licka
доход за транспортно-экспедиторские услуги
как правильно определить доход, полученный единщиком(ФЛП) за предоставление транспортно - экспедиторских услуг?
11.11.14 11:28
Ответ: TAxer
Відповідно до положень
Відповідно до положень частини 292.4 статті 292 ПКУ щодо надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, транспортного експедирування або за агентськими договорами доходом є сума отриманої винагороди довіреного (агента). Кошти, що надходять фізичній особі — підприємцю платнику єдиного податку, який за дорученням клієнта та за його рахунок виконує або організовує виконання транспортно-експедиторських послуг, не є його власністю і відповідно не включають до отриманого ним доходу. Доходом такого платника є плата за виконання договору транспортного експедирування.
11.11.14 11:33
доход за транспортно-экспедиторские услуги | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=4BzDk2AVfzPhzC%2Bj4%2FSVaGA%2BLhJOOIFIzTL4VoKPOz8M2cY6Id1MjEwAdQWY8KyjRQGqACau%2FMwyRdUAgamrlMhOTZZbRxrmk7YpYoPXphF5lor5sucIXPVWWogBftW3UCBi1kz1qb6igRlQ4rbgnWTiVXTO0wURWY9cmykSLm8%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>