ЕСВ при аренде авто

optimizator
ЕСВ при аренде авто

нужно ли уплачивать единый социальный взнос при оренде авто юр. лица у физического лица?

02.08.15 5:41
Ответ: TAxer
Базою для нарахування ЄСВ

Базою для нарахування ЄСВ відповідно до статті 7 Закону України "Про збір т облік ЄСВ на загальнообовязкове соц страхування" від 8 липня 2010 року № 2464-6 є сума винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами. Оскільки договір оренди не підпадає під визначення таких договорів, то на суму орендної плати ЄСВ не нараховується. 

02.08.15 5:56
ЕСВ при аренде авто | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.