форма 1ДФ от неприбыльной организации

алексей
форма 1ДФ от неприбыльной организации

Если неприбыльная организация у которой нет ни нанятых сотрудников ни начисления заработной платы купила кантовары у предпринимателя, необходимо ли ей сдавать  форму 1ДФ?

11.18.14 10:53
Ответ: TAxer
ось як на це питання

ось як на це питання відповідають в базі знань:

Відповідно до пп. «б» п. 176.2 ПКУ, особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування.  Тобто, у разі нарахування (виплати) доходів податковий агент повинен відобразити в податковому розрахунку такі виплачені доходи на користь всіх платників податків, в тому числі виплачені на користь самозайнятих осіб (фізичних осіб - підприємців та осіб, що проводять незалежну професійну діяльність).

отже,існує великий ризик того, що податківці застосують до податкового агенту штраф за п. 119.2 ПКУ, за подання звіту за формою 1-ДФ не у повному обсязі (через незазначення у цьому звіті доходу, який він мав відобразити). 

 
 
11.18.14 11:01
форма 1ДФ от неприбыльной организации | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.