Хранение налички в кассе более 3 дней для выдачи займа сотрудникам

Юрий
Хранение налички в кассе более 3 дней для выдачи займа сотрудникам

может ли наличка, которая предназначена для відачи займа сотрудникам, хранится в кассе болле 3 дней?

01.06.15 2:26
Ответ: TAxer
Згідно з Положенням 637

Згідно з Положенням 637 пунктом 2.10 підприємства мають право зберігати у касі готівку для виплат, що належать до фонду оплати праці, а також пенсій, стипендій, дивідендів (доходу), понад установлений ліміт каси протягом 3 робочих днів, включаючи день одержання готівки в банку.

Оскільки позики працівникам згідно за Інтсрукцією 5 належать до інших виплат, що не належать до фонду оплати праці, тоготівка з такою метою не може зберігатися в касі підприємства понад установлений ліміт протягом 3 робочих днів.

01.06.15 2:40
Хранение налички в кассе более 3 дней для выдачи займа сотрудникам | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=GZ%2FH7HGupylUBOfnwqTb4xXvWKK2gjFyTQfkixecaBplc%2FMXK49BETZLfH5GjU6h9io5GIArU%2F7D2ssmu7b61Xbk0LO6PwxkuQU%2FGjaOUdByEP1j7UWUM2jsgpDCKvTkK1auGwKttH%2FxBvMwcn7JveoPy4Al4NimEru9Z%2FcRKvU%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>