использование PRO единщиками

елена
использование PRO единщиками

Нужно ли в обязательном порядке использовать регистр расчетных операций для едищиков -юридических лиц?

01.23.15 6:30
Ответ: TAxer
ПКУ не надано пільг щодо

ПКУ не надано пільг щодо проведення готівкових розрахунків через РРО для юридичних осіб.

Але статтею 9 Закону про PRO встановлються певні випадки, коли юрособа має право не застосовувати РРО навіть при готівкових розрахунках. Якщо один із наведених в ній випадків стосується вашого підприємства, то, за умови, що ваша торгівля здійснюватиметься виключно в межах критеріїв, встановлених певним пунктом/пунктами ст. 9 Закону про РРО, ви маєте право не застосовувати РРО. Інакше – усі готівкові розрахунки за товари, роботи, послуги слід проводити через РРО.  

 
01.23.15 6:44
использование PRO единщиками | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.