место ведения деятельности

papko
место ведения деятельности
Как прописать в заявлении об использовании упрощенки место  ведения деятельности в  случае если ФЛП занимается перевозкой пассажиров или грузов по всей територии  Украины(международные перевозки)?
 

 

12.29.14 7:45
Ответ: licka
У заяві зазначаються обов

У заяві зазначаються обов'язкові відомості, зокрема, місце провадження господарської діяльності (згідно з пунктом 298 ПКУ)

Отже, фізична особа — підприємець, яка самостійно виявила бажання здійснювати діяльність на спрощеній системі оподаткування, повинна дотримуватись вимог ст. 298 ПКУ та зазначати в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування обов'язкові відомості, у тому числі «Місце провадження господарської діяльності».

 

У разі здійснення діяльності з перевезення пасажирів або вантажів, у тому числі за межами митної території України, фізична особа — підприємець — платник єдиного податку у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи оподаткування зазначає: «Перевезення по Україні» та/або «Міжнародні перевезення».

12.29.14 8:12
место ведения деятельности | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.