нужно ли регистрировать плательщиком НДС отдельно подразделение юр. лица

zoor
нужно ли регистрировать плательщиком НДС отдельно подразделение юр. лица
Подлежит ли регистрациии плательщиком НДС отдельное подразделение юридического лица, которое имеет налоговый адресс на территории Крыма и ведет хозяйсьвенную деятельность на другой территории  Уураины через это подразделение?
 
12.30.14 7:00
Ответ: licka
Виходячи з вимог  Закону

Виходячи з вимог  Закону України, що був прийнятий 12.08.2014 року №1636-7 "Про створення выльноъ економычноъ зони "Крим" та про особливосты здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" з 01 червня 2014 року вважається анульованою реєстрація осіб як платників ПДВ, які станом на 31 травня 2014 року мали місцезнаходження (місце проживання) та перебували на обліку в контролюючих органах на території Автономної Республіки Крим або міста Севастополя. Контролюючі органи відмовляють у реєстрації платником ПДВ особам, які мають місцезнаходження (місце проживання) на території Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, до закінчення строку тимчасової окупації. 

Філія та представництво юридичної особи не можуть бути зареєстровані як платники ПДВ, оскільки не підпадають під визначення особи платника ПДВ. Філія, яка повністю або частково провадить господарську діяльність, після анулювання реєстрації юридичної особи як платника ПДВ втрачає делеговане юридичною особою право на складання податкових накладних від імені такої юридичної особи.

12.30.14 7:08