оформление сотрудника из АТО

ЕКАТЕРИНА
оформление сотрудника из АТО

Можно ли оформить человка по совместительству если он выехал из зоны  АТО а  трудова книжк осталась на постоянном месте работы?

01.29.15 5:54
Ответ: TAxer
 Прийняти людину за

 Прийняти людину за суміцнитством можливо тільки за умови роботи на основному робочому місці. Якщо фізична особа ніде не працює та має бажання працевлаштуватися, таке робоче місце буде вважатися її основним робочим місцем. Укладення трудового договору регламентоване ст. 24 Кодексу законів про працю України від 10.12.1971 № 322-VIII (далі – КЗпП). При укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, - також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров'я та інші документи.

01.29.15 5:58
оформление сотрудника из АТО | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.