оформляем покупку кофе и чая для сотрудников

optimizator
оформляем покупку кофе и чая для сотрудников

У меня такой вопрос, директор хочет каждый месяц покупать для своих сотрудников кофе, чай. каким образом оформить эту операцию и какие послеледствия по НДФЛ, ЕСВ, НДС?

02.01.15 11:00
Ответ: TAxer
 Незалежно від системи

 Незалежно від системи оподаткування підприємства, придбання кави, чаю та інших подібних речей не є господарською операцією. Тому придбання таких речей зрозуміло для платника ПДВ не дає право на податковий кредит

Дохід, отриманий платником податку як додаткове благо за пунктами 164.2.17 ПКУ відноситься до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, який підлягає оподаткуванню ПДФО. Проте, оподаткування таких доходів розглядається лише у разі одержання доходу безпосередньо конткреною фізособою, яка є платником ПДФО. Тому, споживання кави, чаю працівниками підприємства не можна розглядати як об'єкт оподаткування. З тієї ж причини це не буде об'єктом оподаткування військовим збором згідно з пунктом 16-1 підрозділом 10 розділом 20. Стосовно ЄСВ то він не нараховується.

В бухгалтерському обліку придбання таких речей слід обліковувати на субрахунку 209  "Інші матеріали" із подальшим списанням за актом на субрахунок 949 "Інші витрати операційної діяльності". Зверніть увагу, що таке списання повинно підтверджуватись документально відповідно до Закону про бухоблік. А це означає, що слід скласти первинний документ, який повинен мати обов'язкові реквізити

02.01.15 11:06
оформляем покупку кофе и чая для сотрудников | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.