отчет о едином взносе во время прекращения деятельности ФЛП

licka
отчет о едином взносе во время прекращения деятельности ФЛП

если ФЛП приостанавливает  свою деятельность то как ему нужно подать отчет о едином взносе?

11.24.14 3:44
Ответ: TAxer
Зняття з обліку фізичних осіб

Зняття з обліку фізичних осіб – підприємців в контролюючих органах здійснюється на підставі надходження від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру.

За результатами опрацювання відомостей державного реєстратора про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця та аналізу карток особових рахунків платників податків до Реєстру самозайнятих осіб вноситься інформація про дату та номер запису про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця та встановлюється обліковий стан «припинено, але не знято з обліку (КОР пусті або не закриті)».

Фізичні особи – підприємці можуть бути зняті з обліку в контролюючому органі у разі встановлення факту відсутності заборгованості перед бюджетом щодо сплати платежів, контроль за справлянням яких здійснюють контролюючі органи. 

Останнім звітним періодом для платників, що перебували на загальній системі оподаткування та на спрощеній системі оподаткування (1 та 2 груп), буде рахуватись базовий звітний період, що дорівнює календарному року. Для платників, що перебували на спрощеній системі оподаткування (3 та 5 груп) буде рахуватись базовий звітний період, що дорівнює календарному кварталу, в якому було прийнято рішення про припинення.

 
11.24.14 3:50