переход юридического лица с общей системы налогообложения на упрощненку

optimizator
переход юридического лица с общей системы налогообложения на упрощненку

Юридическое лицо на общей системе налогообложения хочет перейти на упрощенку со ставкой налога 10%. подскажите когда и как это можно сделать и что для этого нужно?

11.07.14 10:05
Ответ: TAxer
юрособи можуть обрати дві

юрособи можуть обрати дві групи платників єдиного податку: 

-четверту, для перебування у якій середньооблікова кількість працівників не повинна перевищувати 50 осіб, а обсяг доходу не повинен перевищувати 5000000 гривень;

 

-шосту, для перебування у якій обсяг доходу не повинен перевищувати 20000000 гривень.

При цьому слід врахувати види діяльності, які не можуть здійснювати платники єдиного податку (вони теж наведені в ст. 291 ПКУ). 

Ставки для платників єдиного податку встановлені у наступному розмірі : 

-для четвертої групи  3 відсотки доходу - у разі сплати ПДВ і 5 відсотків доходу - у разі включення ПДВ до складу єдиного податку (тобто, без сплати ПДВ);

-для шостої групи  5 відсотки доходу - у разі сплати ПДВ і 7 відсотків доходу - у разі включення ПДВ до складу єдиного податку (тобто, без сплати ПДВ). 

Для переходу на сплату єдиного податку за однією з обраних груп (у разі відповідності юрособи зазначеним критеріям), відповідно до пункту 298.1.4  ПКУ юрособа подає заяву до контролюючого органу (тобто, до ДПІ за місцем обліку) не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік. 

11.07.14 10:13
переход юридического лица с общей системы налогообложения на упрощненку | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.