подотчетные суммы на зарплатную карточку

optimizator
подотчетные суммы на зарплатную карточку

Можно ли перечислить подотчетные суммы и возмещение затрат на зарплатную карточку?

01.06.15 2:08
Ответ: TAxer
 Инструкцією 492 новим

 Инструкцією 492 новим пунктом 6.9 встановлено, що банк повинен відкривати для зарахування виключно заробітної плати, стипендії, пенсії, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат фізособам окремі поточні рахунки або використовувати раніше відкритий з цією метою рахунок.

Працівники повинні мати окремий поточний рахунок для виплати зарплати, на залишок коштів на якому можуть нараховуватися відсотки. Такий рахунок повинен мати особливу ознаку, яка або встановлюється банком при відкритті нового рахунку, або присвоюється раніше відкритому рахунку. Будь-які інші виплати, в т. ч. і підзвітні кошти або відшкодування понесених витрат працедавцю, доведеться перераховувати на інші банківські рахунки, що належать працівникам.

 

01.06.15 2:22
подотчетные суммы на зарплатную карточку | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.