право на возмещение НДС сх производителям на специальном режиме НДС

optimizator
право на возмещение НДС сх производителям на специальном режиме НДС
имеют ли право производители сельскохозяйственной продукции который находятся на специальном режиме НДС и являются экспортерами на возмещение НДС?
 
10.28.14 3:48
Ответ: TAxer
Спеціальний режим з ПДВ,
Спеціальний режим з ПДВ, установлений для сільгоспвиробників, регулюється ст. 209 ПКУ. Так, згідно з п. 209.3 ПКУ, якщо сума ПДВ, сплачена (нарахована) сільгосппідприємством постачальникові на вартість виробничих чинників (див. пп. 209.15.1 ПКУ), перевищує суму податку, нараховану за операціями з постачання сільськогосподарських товарів/послуг, то різниця між такими сумами не підлягає бюджетному відшкодуванню та зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду. Проте, згідно з п. 209.4 ПКУ, при вивезенні сільгосптоварів у митному режимі експорту сільгосппідприємство — виробник таких товарів/послуг має право на бюджетне відшкодування ПДВ, сплаченого (нарахованого) постачальникам товарів/послуг, вартість яких включається до складу виробничих чинників. Таке відшкодування здійснюється у загальному порядку.
 
10.28.14 9:25
право на возмещение НДС сх производителям на специальном режиме НДС | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.