регистрация договора в центре занятости

victoriya
регистрация договора в центре занятости

необходимо ли ФЛП регистрировать договор о трудовых отнношниях с сотрудником в центре занятости?

02.03.15 5:59
Ответ: TAxer
Починаючи з 1 січня 2015 року

Починаючи з 1 січня 2015 року, зникла норма, яка зобов’язувала роботодавців – фізосіб реєструвати трудові договори з найманими робітниками в службі зайнятост Статтю 24 прим 1 Кодексу законів про працю, яка висувала таку вимогу, виключили з цього документа. Взамін цього законодавством встановлено загальну норму відносно повідомлення територіального органу ДФСУ про прийом найманих працівників.

 

02.03.15 6:39
регистрация договора в центре занятости | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.