використання кредитних коштів для формування статутного капіталу

артем
використання кредитних коштів для формування статутного капіталу

чи можна для формування статутного капіталу використовувати кредитні кошти?

01.11.15 3:31
Ответ: TAxer
Згідно з Господарським

Згідно з Господарським кодексом, а саме частиною 3 статтею 86 та  частиною 3 статті 13  ЗУ "Про господарські товариства"забороняється використовувати для формування статутного (складеного) капіталу товариства бюджетні кошти, кошти, одержані в кредит та під заставу, векселі, майно державних (комунальних) підприємств, яке відповідно до закону (рішення органу місцевого самоврядування) не підлягає приватизації, та майно, що перебуває в оперативному управлінні бюджетних установ, якщо інше не передбачено законом.

01.11.15 3:35
використання кредитних коштів для формування статутного капіталу | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.