визнаємо доходи та витрати після сплати авансу за оренду

papko
визнаємо доходи та витрати після сплати авансу за оренду

Підкажіть будь ласка, якщо за оренду потрібно сплачувати орендну плату авансом, то як в такому випадку  орендодавцю необхідно визнавати свої доходи а оредарю свої витрати?

11.06.14 11:01
Ответ: TAxer
Доходи в орендодавця та

Доходи в орендодавця та витрати в орендаря збільшуються за наслідками податкового періоду, в якому здійснюється нарахування орендної плати відповідно до  ПКУ пункту 153.7. Це буде підтверджено актом приймання-передачі послуг..У договорі оренди необхідно прописати, коли саме нараховується орендна плата.

Датою отримання доходів у вигляді орендних/лізингових платежів за майно, що передане платником податку в оперативну оренду, є дата нарахування таких доходів, яка встановлена відповідно до умов укладених договорів. Це якщо орендодавцем є юрособа на загальній системі оподаткування. Для платників ЄП та підприємців на загальній системі оподаткування ця норма не діє, адже вони застосовують касовий метод визнання доходів.

11.06.14 11:09
визнаємо доходи та витрати після сплати авансу за оренду | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.