военный сбор за добровольное страхование

licka
военный сбор за добровольное страхование
является ли объектом налогообложения военным сбором сумма страховых вкладов, которые оплачивает работодатель за добровольное страхование за нанятых сотрудников?
 
10.28.14 4:03
Ответ: TAxer
Відповідно до п.п. 1.2 п. 16
Відповідно до п.п. 1.2 п. 16-1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України об’єктом оподаткування військовим збором є, зокрема доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами. у разі якщо роботодавець за свій рахунок здійснює внески за страховим полісом добровільного страхування життя (у т.ч. медичного страхування) працівника, що зумовлено умовами трудового договору (контракту) чи передбаченого нормами колективного договору, сума такого внеску являється складовою заробітної плати такого працівника, і такий дохід оподатковується військовим збором на загальних підставах.
 
10.28.14 9:15
военный сбор за добровольное страхование | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.