возвратная финансовая помощь

optimizator
возвратная финансовая помощь
включается ли в состав доходов полученная возвратная финансовая помощь?
 
10.28.14 7:17
Ответ: TAxer
Суми, які не включаються до
Суми, які не включаються до доходу платника ЄП, перелічені у п. 292.11 ПКУ. Зокрема, це суми поворотної фінансової допомоги (далі — ПФД), отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання. Отже, платникові ЄП — позичальнику треба стежити за датою отримання та повернення ПФД. Адже якщо сума фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, протягом 12 календарних місяців не буде повернена позикодавцю, у платника ЄП за нормою ч. 3 п. 292.11 ПКУ виникає дохід. Пам'ятайте, що відлік дати отримання починається з дати отримання грошей, про що свідчитиме банківська виписка (дата отримання позикових коштів). До речі, під час обчислення строку користування ПФД з метою оподаткування ЄП застосовуються саме календарні місяці з дати отримання. Відповідно, якщо ПФД отримана, наприклад, 15 травня, перший календарний місяць з дня її отримання припадає на період з 15 травня до 31 травня.
 
10.28.14 8:35
возвратная финансовая помощь | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=%2BV4UZC8Ph49BYaNg%2FWgE2%2FIVbgbV4Qcl4Ghnb2ePnWJCI%2FsSOBmT0lRriyof5gKaNDj5jiELUedLmT0rgOlLECRXzD7cSIEr3ZsGDrT87%2Bx6EMB4QNUbGuaZVfPh5cNrdW8SpzUqy94UGkT0EHzzNT%2FBsLAH8LLnc9AHktgVSyM%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>