Z- отчеты на резервном PRO

володимир
Z- отчеты на резервном PRO

нужно ли распечатывать Z- отчеты если находишся на резервном PRO?

01.03.15 4:54
Ответ: licka
Відповідно до  статті 5

Відповідно до  статті 5 Закону України № 265/95-ВР від 6 липня 1995року”Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” із змінами і доповненнями, на період виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій та здійснення його ремонту або у разі тимчасового, але не більше 72 годин (7 робочих днів), відключення електроенергії проведення розрахункових операцій здійснюється з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки або із застосуванням належним чином зареєстрованого резервного реєстратора розрахункових операцій. Тобто, резервний РРО використовується виключно в період виходу з ладу основного РРО або у разі вичерпання строку служби РРО.

Якщо резервний РРО протягом робочого дня не використовувався, то щоденне роздрукування Z-звіту чинним законодавством не передбачено.

01.03.15 4:58
Z- отчеты на резервном PRO | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=iEuhgDP1sUCHJjumNXMO1lKTB4Opgra53oRpMYV312%2FnYQcKj2kNCoAZCdHbEBXwYUTTFPMbsk1szV%2FtPuORfJTYbchssIXHLfY7JR0ZE9PUpOsvLrNgjbupw2tQaUycLFersAIyLT1xR%2FXp11mXPnki0D2vBd8tjsa1Rse21QU%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>