земельный налог до подписания договора

ольга
земельный налог до подписания договора
должно ли юридическое лицо уплачивать земельный налог до момента подписания и регистрации договора, если оно пользуется земельным участком на основании решения органа местного самоуправления о предоставлении земли в аренду?
 
Категория: Плата за землю
11.23.14 5:47
Ответ: TAxer
орендарі набувають права

орендарі набувають права оренди земельної ділянки на підставах і в порядку, передбачених   законами України 

 

Відповідно до статті 116 Земельног кодексу громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень

Передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування 

Право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав (ст. 124 вищезазначеного Кодексу).

Орендар земельної ділянки зобов’язаний приступати до використання земельної ділянки в  встановлені договором оренди землі, зареєстрованим згідно із законом. Тобто користування земельною ділянкою без оформлення відповідного права є порушенням законодавства.

 

11.23.14 6:02
земельный налог до подписания договора | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.