Статьи

Податок 10% на спеціальне державне пенсійне страхування за ювелірні вироби

Податок 10%  на спеціальне державне пенсійне страхування за ювелірні виробиХто буде платником збору 

Платником збору будуть фізичні особи та суб’єкти господарювання, які займаються продажем ювелірних виробів з дорогоцінних металів .

Об’єкт оподаткування 10 відсотковим збором.

Об’єктом оподаткування буде вартість основного дорогоцінного металу такого як: золото, платина,  паладій, срібло. Для того щоб визначити об’єкт, потрібно перерахувати вагу чистого металу, що знаходиться у сплаві з якого виготовлено ювелірний  виріб або побутовий  прилад. Вартість визначається за офіційним курсом національного банку, що встановлені на банківські метали на той  момент, коли виріб буде передано  на    клейменування .

З об’єкту оподаткування потрібно сплачувати збір у розмірі 10%.

Налог на ювелирные изделия – красота требует жертв и возможно не малых!

Куди зараховується збір?

Цей збір буде зараховуватись на державні рахунки, що відкриті в головних управліннях Казначейства.

Хто буде забезпечувати організацію сплати збору.

Забезпечення організації сплати цього десяти відсоткового збору  на обов’язкове державне пенсійне страхування під час здійснення клейменування державним  підприємством пробірного контролю виробів із дорогоцінних металів, що надаються фізичними особами або підприємцями, покладено на міністерство фінансів.

Хто буду здійснювати контроль за сплатою 10% збору.

Контроль за сплатою цього збору на обов’язкове пенсійне страхування при здійсненні пробірного контролю клейменування казеним підприємством буде вести державна фіскальні служба  України.

Подача звітності по 10% збору.

Звітність по нарахуванню та сплаті 10% збору на обов’язкове пенсійне страхування при здійсненні клейменування виробів, подається казеним підприємством пробірного контролю до двадцятого числа місяця що йде за звітним до органів Пенсійного фонду України. Форма звітності затверджена Кабінетом Міністрів України.

Дані нововведення набрали чинності у зв’язку з  набуттям чинності прийнятого на засіданні Верховної ради України Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих  актів України» за номером 71-8 від 28 грудня 2014 року.

Використовуйте товари  та послуги з наших каталогів для того щоб зменшити податкове навантаження на підприємстві. Також розміщуйте свої послуги та товари, якими скористаються інші підприємці на нашому сайті ТаксОптима.

Ключевые слова: 

ювелірні вироби, податок, 2015
comments powered by HyperComments