Новости

Головне із податку на нерухомість

Головне із податку на нерухомість

Перше на що звертаємо увагу, це те, що Верховною Радою України була встановлена  лише верхня межа податку  на нерухомість. Вона становить 2% від мінімальної заробітної плати в Україні. Тобто  в цьому 2015 році  2% від 1218 грн.

Які ж ставки будуть діяти конкретно у Вашому регіоні це мають встановлювати лише місцеві ради. Саме на них покладено таке зобов’язання. Тож в окремих регіонах ставки по податку на прибуток можуть різнитися.

Основне  стосовно податку на нерухомість

  1. Платити та  отримувати пільгу має право лише власник нерухомості. У випадку якщо це спільна власність то тоді власники.
  2. Базою оподаткування податком на нерухомість є сума загальних житлових площ а також комерційна нерухомість, що не належить до житлової
  3. Ставка податку максимальна дорівнює 2% від мінімальної заробітної плати.
  4. У великих містах ця ставка може бути максимальна а от у невеличких селищах, можливо вона буде меншою.

Пільги по податку на нерухомість.

Пільга розповсюджується на площу що дорівнює 60 квадратним метрам. Ця пільга розповсюджується на квартири.

Стосовно будинків, то тут пільга буде діяти на площу 120 квадратних метрів.

Налогообложение доходов 2015

Щодо різних типів нерухомості, то в такому випадку пільга розповсюджується на 180 квадратних метрів.

Якщо ж Ви використовуєте об’єкт нерухомості для отримання прибутку, то в такому разі пільга на таку нерухомість не розповсюджується. Тобто якщо Ви здаєте в оренду квартиру у столиці, площа якої становить близько 40 квадратних метрів, то доведеться сплачувати податок з 40 кв. м, а це приблизно  тисяча гривень на рік.

Зміни по податку на прибуток 2015

Будьте в курсі змін у податковому законодавстві, залишаючись з нашим сайтом ТаксОптима. Ви маєте змогу безкоштовно розмістити Ваш товар або послуги у відповідних розділах на ТаксОптимі.

comments powered by HyperComments