Новости

Уряд надасть більше прав місцевим бюджетам

Кабінет міністрів України планує передати регіонам право встановлювати акцизні збори на тютюн та алкогольні напої самостійно. В планах уряду також залишати основну частину зборів та податків на місцях для того, щоб збільшити  доходну частину бюджетів в регіонах.

За словами О. Шлапака податкова інспекція вже не в силах справитися з продажем контрафактної продукції, яка відбувається в регіонах.

Співробітники міліції не можуть постійно обходити одні ті ж самі ларьки та перевіряти тютюн та алкогольні напої. В зв’язку з цим уряд хоче передати право на місцевому рівні забезпечувати такі збори та встановлювати їх розміри для підакцизних товарів. А уряд в свою чергу встановить границі вище за які місцеві бюджети не зможуть встановлювати суму збору. Урядом пропонується низка інновацій, які будуть вводитися в рамках бюджетної реформи. Це дозволить збільшити дохідну частину місцевих бюджетів на 14 млрд. гривень.

Уряд звернувся до місцевої влади з проханням підготувати проекти бюджетів на наступний 2015 рік на новій основі  та всі документи подати до 25 грудня 2014 року.

Вже новий бюджет буде готуватись із застосуванням нових принципів.

Головним податком який буде формувати дохідну частину місцевих бюджетів залишиться податок на доходи фізичних осіб. Уряд надасть нові можливості місцевим бюджетам. По – перше, це інновація по податку на прибуток в розмірі 10%. Це дасть можливість отримати близько 4 млрд. гривень.  Також 100 відсотків державного мита залишиться на місцях. Те ж саме стосується й екологічного податку, тридцять п’ять відсотків якого зараз залишається на місцях, а 65% перераховується на центральний рівень. Урядом пропонується залишати на місцях 80% від цього податку.

Ми ж пропонуємо Вам користуватись нашим сайтом ТаксОптима для того, щоб мінімізувати податкові виплати на Вашому підприємстві. Ви співпрацюєте тільки з реальними компаніями, а тому всі операції будуть проходити в рамках діючого законодавства.

comments powered by HyperComments