Новости

Зміни по податку на прибуток 2015

Зміни по податку на прибуток 2015

В 2015 році податок на прибуток буде вираховуватись виходячи з бухгалтерського фінансового результату(згідно з Положеннями бухгалтерського обліку), що відкоректований на різниці, які передбачені Податковим кодексом України  від 02.12.2010 року №2755-6 зі змінами та доповненнями.

Плани по податку на прибуток 2015.

Які ж різниці будуть коректувати фінансовий результат?

Це будуть амортизаційні різниці, різниці, що виникають під час формування резервів, різниці, що виникають при здійсненні фінансових  операцій(згідно зі статтею 134, пунктом 134.1.1 Податкового кодексу України)

Без проведення коригувань можливість визначати прибуток до оподаткування матимуть ті, чий дохід від будь якої діяльності,що визначений за всіма правилами бухгалтерського обліку не перевищує двадцять мільйоні гривень за останній  річний податковий період.

Схема оптимізації податку на прибуток. Вносимо нематеріальні активи до статутного капіталу

Пільги по податку на прибуток

Не будуть сплачувати податок на прибуток політичні партії, релігійні та благодійні організації, пенсійні фонди, тому що їх ціллю не є отримання прибутку та його перерозподіл між членами органів управління, а також серед засновників та серед співробітників таких організацій.

Реєстр таких організацій  буде проводити  Державна фіскальна служба України. Вони не будуть вважатися платниками податку на прибуток тільки за умови внесення їх у такий реєстр

Також передбачено особливості оподаткування букмейкерської діяльності та діяльності пов’язаної з випуском і проведенням лотерей, азартних ігор (згідно з пунктом 141.5 Податкового кодексу України.

Спеціальні  правила будуть розповсюджуватись і щодо оподаткування страхової діяльності (згідно з пунктом 141.1 ПКУ), на діяльність інститутів сумісного інвестування та суб’єктів недержавного пенсійного забезпечення (згідно з пунктом 141.6 Податкового кодексу  України).

Заходьте на наш сайт ТаксОптима та будьте в курсі останніх змін в оподаткуванні. Використовуйте ТаксОптиму для розміщення свої товарів та послуг, та користуйтесь тими, що представлені на сайті.

comments powered by HyperComments